Cerere de oferte ECHIPAMENTE INFORMATICE: Lot 1 – LAPTOPURI, Lot 2 – VIDEOPROIECTOR, Lot 3 – ECHIPAMENT DE IMPRIMARE ȘI MULTIPLICARE – grant ROSE 55/SGU/NC/I – schema de granturi ROSE

ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE DIN BUCUREȘTI a primit un grant de la Ministerul Educației Naționale-Unitatea de Management al Proiectelor cu Finanțare Externă, în cadrul Schemei de Granturi pentru Universități derulate în Proiectul privind Învățământul Secundar – ROSE, şi intenţionează să utilizeze o parte din fonduri pentru achiziția de produse – ECHIPAMENTE INFORMATICE  – pentru care a fost emisă prezenta Invitație la Participare la Cererea de Oferte.

Academia de Studii Economice din Bucuresti organizeaza, cererea de oferte pentru achizitia directa de ECHIPAMENTE INFORMATICE – în beneficiul subproiectului „Prevenirea abandonului scolar- cale de crestere a performantei sistemului educational universitar – ManPRO”, acord de grant 55/SGU/NC/I, in conditiile specificate în Invitația la selectia de oferte DAP 4957/09.11.2018.

Anexa-6__Invitatie-oferta-ECHIP_INFORMATIC_55_SITE_nov_9