Selectie de oferte ”KIT PERSONALIZAT STUDENTI – ANUL II” in cadrul grantului 35/SGU/NC/I – schema de granturi ROSE

ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE DIN BUCUREȘTI a primit un grant de la Ministerul Educației Naționale-Unitatea de Management al Proiectelor cu Finanțare Externă, în cadrul Schemei de Granturi pentru Universități derulate în Proiectul privind Învățământul Secundar – ROSE, şi intenţionează să utilizeze o parte din fonduri pentru achiziția de produse – KIT PERSONALIZAT STUDENTI – ANUL II  – pentru care a fost emisă prezenta Invitație la Selecția de Oferte.

Academia de Studii Economice din Bucuresti organizeaza, selecția de oferte pentru achizitia directa de KIT PERSONALIZAT STUDENTI – ANUL II – în beneficiul subproiectului „EAM în carieră – eficiență, ambiție și muncă în carieră”, acord de grant 35/SGU/NC/I, in conditiile specificate în Invitația atașată.

Anexa 6.2.1_Invitatie Kit II-Rose 35_febr_2019