Atasat, regasiti raportul de evaluare privind cererea de oferte pentru achizitionarea de Materiale de invatare pentru atelierele de lucru in beneficiul  subproiectului  „De la abandonul universitar la performanţă în Business şi Turism (Perform-BT)”in beneficiul proiectului privind Invatamantul Secundar – Acord grant 174/SGU/NC/II- schema de granturi ROSE, in urma transmiterii Invitatiei de participare la cererea de oferte din 03.02.2021, avand ca termen limita de depunere, data de 12.02.2021, ora 16.00.