Cerere de oferte ”MATERIALE ATELIERE ȘI VIZITE DE LUCRU – ANUL II (LOT 2)”, grant 55/SGU/NC/I – schema de granturi ROSE

Beneficiarul ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE DIN BUCUREȘTI a primit un grant de la Ministerul Educației Naționale-Unitatea de Management al Proiectelor cu Finanțare Externă, în cadrul Schemei de Granturi pentru Universități derulate în Proiectul privind Învățământul Secundar – ROSE, şi intenţionează să utilizeze o parte din fonduri pentru achiziția bunurilor pentru care a fost emisă prezenta Invitație de Participare.

Academia de Studii Economice din Bucuresti organizeaza cererea de oferte de MATERIALE ATELIERE ȘI VIZITE DE LUCRU – ANUL II (LOT 2)  în beneficiul subproiectului „Prevenirea abandonului scolar- cale de crestere a performantei sistemului educational universitar – ManPRO ”, acord de grant 55/SGU/NC/I.

Operatorii economici pot transmite oferta in conditiile specificate in Invitatia de participare  anexata.

Erata: Intrucat in cadrul specificatiilor tehnice din cadrul invitatiei de participare anexata, am identificat o eroare, dorim sa corectam eroarea initiala. In acest sens, Anexa Termeni si Conditii de livrare din invitatie, va fi inlocuita de cea corectata si atasata mai jos.

Anexa 6__Invitatie oferta ATEL_55_SITE_2019

Anexa Termeni si Conditii de livrare