SELECTIE CONSULTANȚI INDIVIDUALI studenți/masteranzi/doctoranzi/alumni – Anul I și Anul II– Proiectul privind învățământul Secundar (ROSE) – Schema de Granturi Competitive pentru Sprijin acordat Studenților (SGCU-SS) – Acord de grant nr. 413/SGU/SS/III/ 30.10.2023

În baza Acordului de Grant nr. 413/SGU/SS/III/ 30.10.2023, încheiat cu Ministerul Educației Naționale (MEN) – Unitatea de Management al Proiectelor cu Finanțare Externă (UMPFE), Academia de Studii Economice din București a accesat în cadrul Schemei de Granturi Competitive pentru Sprijin acordat Studenților (SGCU-SS) derulate în cadrul Proiectul privind Învățământul Secundar – ROSE un grant în valoare de 372.225,00 lei pentru implementarea subproiectului „Performanță și continuitate pentru cariera de manager (MANPro II)”.

Academia de Studii Economice din București invită consultanți eligibili (”Consultanți”) – studenți/masteranzi/doctoranzi/alumni să-și exprime interesul de a participa la competiție în vederea prestării Serviciilor de consultanta, in cadrul proiectului mai sus menționat, in condițiile specificate in lnvitația de participare si Termenii de Referință anexați.