RAPORT DE EVALUARE – achiziție Materiale de birotica si papetarie, an III– Proiectul privind învățământul Secundar (ROSE) – Schema de Granturi pentru Universități – Acord de grant nr. 222/SGU/NC/II.

Atasat, regasiti raportul de evaluare privind analiza ofertelor sosite pentru achizitia de Materiale de birotica si papetarie, an III – in beneficiul  subproiectului  ”Responsabilitate, Originalitate, Solidaritate și Etică – Familiarizarea studenților expuși riscului de Abandon cu valorile unui Mediu academic Performant, competitiv și incluziv – ROSE@FAMP”privind Invatamantul Secundar (ROSE) – Acord grant 222/SGU/NC/II – schema de granturi ROSE, in urma transmiterii Invitatiei de participare la cererea de oferte din 10.02.2022, avand ca termen limita de depunere, data de 17.02.2022, ora 12.00. Menționăm că în urma atribuirii, operatorul economic declarant câștigător nu a putut furniza produsele solicitate, motivând că nu mai poate susține prețurile ofertate, motiv pentru care, achiziția va fi reluată.