RAPORT DE EVALUARE – achiziţie de „FIȘETE METALICE” – Proiectul privind învățământul Secundar (ROSE) – Schema de Granturi pentru Universități – Acord de grant nr. 220/SGU/NC/II

Atasat, regasiti raportul de evaluare privind analiza ofertelor sosite pentru achizitia de „FIȘETE METALICE” in beneficiul  subproiectului  subproiectului „Creșterea performanței academice în învățământ superior din domeniul financiar prin prevenirea abandonului studiilor universitare (ROSE-fin)””, in beneficiul proiectului privind Invatamantul Secundar – Acord grant 220/SGU/NC/II /2019 – schema de granturi ROSE, in urma transmiterii Invitatiei de participare la cererea de oferte din 03.06.2021, avand ca termen limita de depunere, data de 11.06.2021, ora 10.00.