SELECTIE DE OFERTE -“MATERIALE EDUCATIONALE – PUBLICATII DE SPECIALITATE (carti,reviste) – Proiectul privind Invatamantul Secundar (ROSE) – Schema de Granturi pentru Universitati – Acord de grant Nr. 75/SGU/NC/I

În baza Acordului de Grant nr. 75/SGU/NC/I, încheiat cu Ministerul Educației Naționale (MEN) – Unitatea de Management al Proiectelor cu Finanțare Externă (UMPFE), Academia de Studii Economice din Bucuresti a accesat în cadrul Schemei de Granturi pentru universitati derulate în cadrul Proiectul privind Învățământul Secundar – ROSE un grant in valoare de 615,584.54 lei,  pentru implementarea subproiectului „Succes si performanta in invatamantul universitar din domeniul Marketing” .

Invitatie de participare – selectie de oferte materiale educationale ROSE 75 SGU

SPECIFICATII TEHNICE MATERIALE EDUCATIONALE PROIECT ROSE 75 SGU